Dijital Pazarlama İş Süreci Dönüşümü hizmetlerimizi keşfedin...

Karmaşık Dijital Pazarlama süreçlerini yıkmak ve bunları her zamankinden daha fazla değer katacak şekilde yeniden tasarlamaktayız...

Dijital Pazarlama Süreçlerinin şirketler ve kurumlarda önemli dönüşümlere neden olabileceğine inanıyoruz. Maliyet azaltma, zaman tasarrufu ve müşteri deneyimi gibi konular bu dönüşümlerin kaynağı haline gelir ve işletmenin ve müşterilerinin değerinde bir artışa yol açar, artan verimlilik daha karlı operasyonlara olanak sağlar.

 • 1. Aşama Süreci Olduğu Gibi Analiz Ederiz.

  Mevcut süreçleri inceliyor ve iş akışında tutulması gereken kritik faktörleri belirliyoruz. Uzmanlarımız, eksiklikleri ve operasyonel gereklilikleri tespit eder.
  Ayrıca süreç risklerini belirler ve bunlara karşı koruma önlemleri oluşturur.

 • 2. Aşama Süreci Yeniden Tasarlarız.

  Operasyonel verimsizlikleri ortadan kaldıran ve risk azaltımı için planlama yapan süreci formüle ederiz. Daha sonra, organizasyon yapısını yeniden tasarlayarak beceri yeteneğini tanımlayıp uygulattırırız. Yeni sürecin uygulanmasının dönüşlerini ve katkılarını raporlar öğretiyi tamamlarız.

 • 3. Aşama Uygulama ve Geri Dönüş.

  Ayrıntılı geçiş ve uygulama planları, yeni aşamaya sorunsuz bir geri dönüş sağlar. Uygun eğitim ve öğretim modülleri, çalışanlarınızın değişimin sahibi olmasına yardımcı olurken, ekibimiz uygulama ortağınız olarak süreçleri, işlevleri ve kazancı arttırma projelerini üretmeye devam eder.

Ölçebileceğiniz sonuçlar...

0m

Eksiksiz bir müşteri deneyimi, yeniden tasarımdan elde edilen maliyet tasarrufu…

0%

Reklamsız bir tüketici ve üreticisi için yıldan yıla temas dakikalarında azalma...

0%

Trend Mecra için müşteri memnuniyeti derecelendirmelerinde iyileştirme…