Başlangıçta Dijital Dönüşüm, Moda heveslerinden biri gibi görünüyordu...

Adında “dijital” varken, dijital dönüşüm daha fazla bilgisayar, daha fazla veri ve daha fazla yazılımla sınırlı değil. Dijital Dönüşümün gerçek özü, tüm şirket içi süreçleri yenileyen bir dizi yenilik olarak özetlenebilir.

Trend Mecra olarak, teknoloji bileşenlerinin ve sistem entegrasyonunun sağlanmasının ötesine geçiyoruz. Küresel en iyi uygulamaları ve son gelişmeleri yakından takip ederek zorlu dijital dönüşüm yolculuğunuzda size rehberlik ediyoruz. Sadece ihtiyacınız olan uçtan uca dijital dönüşüm süreçlerinde değil sonrasında da paha biçilmez destek ve danışmanlık hizmeti sağlamak…

Günümüz şirketlerinin çağdaş iş dünyasında teknolojik ilerlemenin baş döndürücü hızına yetişmekten başka seçeneği yok. Bu görevi gerçekleştirmenin en iyi yolu, iyi yapılandırılmış bir Dijital Dönüşüm programıdır.

Dijital Trend Mecra Çalışmaları, Başlangıçta iş modalarından biri gibi görünse de, bugün bir gerçeği biliyoruz ki, ticari işletmelerin tüm iç süreçlerini, iş modellerini, müşteri ilişkilerini ve gelecek planlarını belirledi. Dijital dönüşüm, modern dünyayı yakalamak ve karmaşayı ortadan kaldırmak için bir zorunluluk olmasının yanı sıra, kurumları geleceğin onlara katacaklarını almak için daha donanımlı bir kurumsal kültüre sahip olmalarını sağlıyor…

Şirketinizin Geleceği Dijital Dönüşümle Parlak Görünüyor...

 • Dijital Teknoloji Etkinleştirme ve Entegrasyon

  Trend Mecra sosyal, mobil ve analitik teknoloji yığınından gelen verilerin yanı sıra dijital bir stratejiyi başarılı kılmak için teknik destek içerir. Dijital teknolojilerin veri altyapısı ile entegrasyonu da dahildir.

 • Dijital Pazarlama Stratejisi

  Hem dijital hem de çevrimdışı kanallarda çeşitli tüketici türlerine hizmet vermek için bir pazarlama başucu kitabının geliştirilmesi de dahil olmak üzere bir stratejisi oluşturuyoruz…

 • Dijital İçerik Stratejisi

  İçerik stratejimiz, dijital varlıkları dijitalleştirmek, edinmek, optimize etmek ve yeniden kullanmak ve kanallar arasında sorunsuz bir etkileşimli deneyim sağlamak için toplama, depolama ve dağıtıma odaklanır.

 • Dijital Strateji ve Yenilik

  Sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak için dijital yeteneklerden ve pazar avantajlarından yararlanarak, iş hedefleriyle uyumlu bir dijital strateji geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerin varoluşsal tehditlerle karşı karşıya kaldıklarında başarılı yeni iş modelleri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.