İnsanların ve Sürecin Bir araya Geldiği Yer.

Bir süreç dönüştürme şirketi olarak Trend Mecra, tasarım odaklı öngörüleri ve veriye dayalı analitiği birleştirerek dijital çağ için süreçleri yeniden düşünür ve yeniden oluşturur. 150’den fazla müşteri için Ülke çapında 10 firmayı kapsayan dijital omurgada ayda 15 bin işlem gerçekleştiriyoruz.

06

İşlemler

0+

Şehir

0+

Mutlu Müşteri

TREND MECRA SÜRECİ

  • 1. Tasarım

    Her zaman insanlarla başlarız. İş, insan davranışıyla yönlendirilir. Ve iş sonuçlarını yönlendirmek için insan merkezli bir tasarım yaklaşımı benimseriz. Gözlem, öğrenme ve kapsamlı araştırma yoluyla, müşterilerimiz ve onların müşterileri için işe yarayan çözümlerin yol haritasını çıkarabiliriz.

  • 2. Optimizasyon

    Karmaşıklığı çözer ve noktaları birleştiririz. Tasarım vizyonunu hayata geçirdiğimiz yer burasıdır. Başarılı bir uygulamaya müdahale edebilecek engelleri ortaya çıkarır ve hafifletiriz. Müşterilerimize 360 derecelik odaklanmamız ve teknoloji ile entegre yaklaşımımız, iş ihtiyaçlarıyla ölçeklenen esnek çözümler geliştirmemize olanak tanır.

  • 3. Geliştirme

    Operasyon modelimiz ve tüm çalışanlarımız, En iyi uygulamaları kullanmamıza ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını neredeyse her mecrada karşılamamıza olanak sağlamaktadır, Uygulamadan analize tüm süreçler, Müşterilerimiz ve kendimiz için sürekli iyileştirme,  geliştirme ve en uygun kullanım bağlantısı oluşturma şeklinde yaşanmaktadır.

EN SON GÜNCELLEMELER