Her Mecrada Yeni Trend Sizsiniz!

Süreç dönüştürme şirketi olan Trend Mecra, tasarım odaklı düşünmenin hızı ve iç görüsünü veri analitiğinin ölçeği ve doğruluğu ile birleştirerek dijital çağ için süreçleri yeniden tasarlar.

Trend Mecra süreç dönüştürme hizmetlerinde müşterinin vizyonunu yansıtmayı iş – teknoloji ilişkisinde kesişen noktalarda yenilikler yaparak gerçekleştirir.

 

Sağlık hizmetlerinden inşaat sektörüne kadar faaliyet gösterdiğimiz tüm çalışmalarda müşteri deneyimlerini ön planda tutarak en iyi hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Dijital baskıdan özel ölçü mecra üretimine kadar tüm uygulamalarımızda markaların yüksek ve etkili sonuçlar elde etmesine yardımcı oluruz.

Deneyimlerimizden ilham alın markanızın yüzünü Trend Mecra farkıyla yansıtın!

  • 18 Yıldan Fazla Deneyim

    İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de açık hava reklam projeleri, dijital baskı, ofset baskı (matbaa) ve dilediğiniz ölçülerde mecra üretiminde uzman kadromuz ve 18 yıldan fazla deneyimlerimizle size hizmet vermekteyiz.

  • Profesyonel, Ekonomik ve Yaratıcı Çözümler

    İşletmenizi dijital görsel ve yazılı mecrada etkin bir şekilde yansıtmak için profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler sunar. Kaliteli hizmeti ekonomik bir şekilde sunarak markanızı bütçe dostu yaklaşımla tanıtıyoruz.

  • Ön Çalışma Süreci

    Markanın mevcut durum değerlendirmesi ile gereklilikler analiz edilir, rakipleriniz incelenir ve hedefleriniz doğrultusunda uygulama çalışmaları başlar. Yetenekli kadromuz sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar elde edilir.

Trend Mecra Saha Çalışması