fbpx

DIŞ CEPHE GİYDİRME

Haberler & Blog

Folyo Baskı Örnek Çalışması

Dış cephe giydirme baskı bünyesinde birden fazla teknik vardır. Binaların korumasına yardımcı olmanın ötesinde estetik bir şekilde görünmesine de yardımcı olur. Bina dış cephe kaplama hizmeti veren Trend Mecra ile yapınıza hem estetik görünüm hem de iş sağlığı bakımından güvenlik kazandırmış olursunuz.

Çeşitli maksatlarla tercih edilen dış cephe giydirme işlemi bir bakıma reklamınızı kitlenize ulaştırır. Açık havada trafik halinde iken ya da yaya olarak bulunduğunuz bölgedeki binalarda cephe giydirme çalışmalarına sıklıkla rastlamak mümkündür. Günümüzde sıklıkla tercih edilen cephe giydirme işlemi hem reklam hem de koruma amaçlı kullanılır.

Dış Cephe Reklam Giydirme İşlemi Nedir?

Binaların tümünü kaplayan tanıtım çalışmasıdır. Bu uygulama profesyoneller tarafından yapılırsa işletmenizin kampanyası, tanıtımı ve iletmek istediği konu ilgili kişilere doğrudan ulaşır. Cephe giydirme uygulaması ya binanın tamamına ya da dikkat çeken bir bölgesine yapılır. Bu sayede uzak mesafelerden de reklamı görmek mümkün hale gelir.

Dış cephe reklam kaplama uygulamasını uzun süre kullanmanız mümkündür. Bu bakımdan ekonomik anlamda avantaj sağlar. Binaya uygulanan bu çalışma sayesinde ziyaretçilerin ya da müşterilerin dikkatini çekersiniz. Yapmış olduğunuz reklam müşterilerinizce fark edilir. Böylece marka algısı yaratmış olursunuz.

Cephe giydirme işlemini düz bir duvara ya da cama uygulamalısınız. İşlem yapıldıktan sonra uygun temizlik araçları ile temizlenmelidir. Böylece kötü bir görünüm ortadan kalkmış olur. Bu işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işinde uzman firmalarla çalışmanız gerekir. Size baskı konusunda danışmanlık hizmeti vererek etkin bir biçimde reklam vermenize yardımcı olur. Trend Mecra ise bu firmalardan biridir. Uzman kadrosu ve örnek çalışmaları ile hem hizmet verir hem de süreç içerisinde her konuda destek olur.

Dış Cephe Reklam Giydirme Fiyatları Nedir?

Cephe reklam giydirme fiyatları müşteri isteklerine göre değişir. Uygun fiyata dilediğiniz hizmeti uzman kadromuz ile her daim sizlere sunmaktayız. Bu nedenle ister cephe reklam kaplama isterseniz diğer baskı hizmetlerinde ilk tercihiniz Trend Mecra olmalıdır.

Reklam hizmeti almaya karar verdiyseniz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki numaradan bizlere ulaşın! Aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz konularda uzman görüşü almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Cephe reklam kaplama fiyatları hangi koşullardan etkilenir merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

  • Baskı kalitesi,
  • İşçilik,
  • Kullanılan ekipmanın kalitesi,
  • İşlemin yapılacağı alan.

Dış Cephe Reklam Kaplama Uygulaması

Dış cephe reklam kaplaması işletmeler tarafından farklı amaçlardan dolayı tercih edilir. Bu amaçlardan birincisi, markasının tanıtımını yapmaktır. Büyük alanda verilen reklam ile herkese rahatlıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca iletmek istediği konuyu doğrudan ulaştırmaktadır. İkinci amaç ise inşaat halindeki binaların estetik görünmesini sağlamaktır. Bunun yanı sıra güvenlik sorunu yaratmasını engellemektir. Siz de bu açık hava reklamcılık çeşitlerinden biri olan cephe giydirme uygulamasını tercih ederek dilediğiniz kişilere ulaşabilirsiniz.

 

Müşterilerimizin reklam sürecini iyileştirerek markalarını güçlendirmeye yardımcı oluyoruz, Reklamı yeniden düşünüyor, Etkili mecralarda yeniden yayınlıyor ve eskisinden daha yararlı bir şekilde geri dönüş için birlikte çalışıyoruz…