fbpx

BRANDA BASKI

Haberler & Blog

Branda Baskı

Branda baskı, açık hava reklamcılığında yer alan reklam ürünüdür. Dış mekanlarda tanıtım ürünü olarak sıklıkla tercih edilir. Branda baskıları meydanlarda, sokaklarda, duvarlarda ve dükkanlarda görebilirsiniz.

Branda hizmeti almak için dijital baskı merkezi arıyorsanız Trend Mecra ile iletişime geçebilir, birinci sınıf kaliteli hizmeti deneyimleme imkanına sahip olursunuz. Trend Mecra müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hem ekonomik hem de kaliteli hizmet verir.

Branda Baskı Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Branda baskı siparişi verirken bazı unsurları göz önüne almak gerekir. Bu sayede alacağınız hizmetten memnun kalırsınız. Bu unsurlar;

  1. Hava şartlarını dikkate alarak mekân tercihi yapmak,
  2.  Brandayı kullanacağınız alanı net bir şekilde belirlemek,
  3. Karar verilen alana göre ebatı netleştirmek,
  4. Gramaj ve dikiş özelliklerini hava koşullarına göre ayarlamak,
  5. İşletmenizin mesajını doğrudan iletecek şekilde profesyonel hizmet alarak tasarım oluşturmak,
  6. Birinci sınıf baskı kalitesinde ürün elde etmek için makineleri en iyi olan baskı merkezleri ile çalışmak.

Yukarıda listelenen her bir madde hizmet almadan önce dikkate alınması gereken unsurlardır. Her bir aşamayı netleştirdikten sonra hizmet almaya başlamalı ve süreci yakından takip etmelisiniz.

Branda Baskı Kullanım Alanları

Reklam branda hizmeti almak isteyebilir ve işletmenizin tanıtımını branda baskı ile yapabilirsiniz. Bu baskıyı; tanıtım maksatlı olarak afiş ya da pankart çalışmaları, dekorasyon amaçlı, duvar kaplama olarak, cephe ya da bina germe uygulamalarında kullanabilirsiniz. Hizmet alma maksadınızı belirledikten sonra en iyi baskı merkezleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonrasında firmanın referanslarına ve örnek çalışmalarına bakarak karar vermelisiniz. Trend Mecra ile reklam tanıtımlarınızı hedef kitlenize kolaylıkla ulaştırırsınız. Hem uygun fiyatlı hem de avantajlarla dolu hizmet için tercihiniz mutlaka Trend Mecra olmalıdır.

Baskılı branda hizmeti için doğru firma seçimi oldukça önemlidir. İşini kaliteli ve profesyonel bir şekilde yürüten firma ile anlaşmalısınız. Ayrıca uzun yıllar dijital baskı sektöründe hizmet veren firmaları tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Deneyimli firmalarla çalışarak dilediğiniz hizmeti sorunsuz bir şekilde temin etme imkanına sahip olursunuz. Bu bakımdan geçmişten günümüze hızlı ve sorunsuz hizmet sunan Trend Mecra ile en iyisine zahmetsizce ulaşırsınız.

Branda Baskı Fiyatları

Branda baskı fiyatları sabit değildir. Birçok faktör fiyatların değişmesinde etkilidir. Bu faktörler; baskının metrekaresi, baskı alanının ebatı, hizmetin kalitesi, müşterinin ek talepleri vb. olarak sıralamak mümkündür. Branda baskı m2 fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trend Mecra uygun fiyata hızlı bir şekilde üretim yapar. Zamanınız kısıtlı ise baskı hizmetini bizi tercih ederek alabilirsiniz. Sayısız reklam branda çeşitleri sunan firmamızla işletmenize en uygun ürünü bulursunuz. Böylece reklamınızı doğrudan hedef kitlenize kolaylıkla ulaştırırsınız.

Baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hangi hizmetin işletmeniz için uygun olduğuna karar vermek için bizimle iletişime geçin!

Müşterilerimizin reklam sürecini iyileştirerek markalarını güçlendirmeye yardımcı oluyoruz, Reklamı yeniden düşünüyor, Etkili mecralarda yeniden yayınlıyor ve eskisinden daha yararlı bir şekilde geri dönüş için birlikte çalışıyoruz…