Tabela, Günümüzde ışıklı ışıksız sistemlerle, Firmanızın yeri ve konumunu belirten görsel iletişim mecrasını oluşturmaktadır. Tabela uygulaması Kurumsal değerinizi yansıtan ve fark yaratan en önemli ihtiyaçtır.

Işıklı Işıksız Pleksi Tabela & LED Tabela

Tabela, Günümüzde ışıklı ışıksız sistemlerle, Firmanızın yeri ve konumunu belirten görsel iletişim mecrasını oluşturmaktadır. Tabela uygulaması Kurumsal değerinizi yansıtan ve fark yaratan en önemli ihtiyaçtır.

.

Seçenekler

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela birçok değişik materyalden üretim yapılmaktadır. Üç boyutlu yahut iki boyutlu üretilen tabela çeşitlerinden bir tanesi olan kutu harf tabela, son dönemlerde müşterilerimiz tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Baskı hizmeti tarafından özel olarak üretilen kutu harf tabela çeşitleri pek çok firma yahut işletme için kusursuz tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda fazlası ile estetik bir görünüme sahip olan kutu harf tabela tasarımları ışıklı veya ışıksız olarak da tercih edilmektedir.

Fener tabela

Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile gereklidir. fener tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın tanınırlığını arttırabilirsiniz. Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan fener tabela çeşitleri dış mekanda kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.

LED – Kayan Yazı Tabela

Yazıların daha okunaklı ve gün ışığı varken dahi tabelalarınızın daha okunaklı olmasını sağlayabilmek amacı ile düzenlenen led tabela ile sizlerde istediğiniz imajı yaratabilirsiniz. Led tabela kayan yazılarda yazıların içeriğini değiştirebilmeniz mümkündür.  Bunu ise bilgisayar desteği ile çözebilirsiniz. Led kayan yazı tabela ile sizlerde zorlu hava şartları ile başa çıkabilirsiniz.

Yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı sağlam durabilen yapısı ile led tabela kayan yazı ile sizlerde sürekli yenilenen reklam masrafları yerine almış olduğunuz hizmeti uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Led tabela kayan yazı için ana madde olarak kullanılan paslanmaz çelikler almış olduğunuz hizmetin garantili bir şekilde kullanmanıza da imkan tanımaktadır.

Alternatif

Strafor Tabela

Köpük malzemeye sahip olan strafor tabela çoğunlukla iç mekan kullanımlara uygun olsa da dış kenalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Diğer tabela çeşitlerinden farklı olduğundan üç boyutlu olarak geliştirilmiştir. geniş bir yüzeye sahip olduğundan istediğiniz boyutlarda görselleri ile monte edilebilmektedir.

Ekstra

Gravür Oyma Harf Tabela

Tabela modelleri, işletmelerin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinden biridir. Marka ve logo tanıtımlarını gerçekleştirmek için ise en iyi kullanılacak olan tanıtım alanı gravür oyma harf tabela çeşitleri olmuştur.

Gravür Oyma Harf Tabela çeşitleri ile sizlerde işletmelerinizin marka ve bilinirliğini arttırarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşabilirsiniz. Baskı Hizmeti olarak verdiğimiz tabela ve dijital baskı hizmetlerini avantajlı ve uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunarak reklamlarınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlamaktayız.