matbaa-ofset

Ofset Baskı( Matbaa sistemi seri adetlerde su bazlı üretim sistemidir).

Ofset baskılar dergi ve kitapların kapak baskı işlemlerinde kullanılan ve oldukça bilinen bir baskı çeşididir.

Seçenekler

Insert & Broşür

Günlük hayatta hemen hemen herkesin gördüğü, alışık olduğu ve kullandığı ürünler arasında yer alan insertler, halk arasında bilinen adı ile firmaların resimli indirim veya tanıtım broşürüdür.

Aynı zamanda dergi ya da gazetelerin eki olarak da dağıtılan insert baskılar kısa sürede hazırlanmaktadır.

Sticker Etiket Baskı

Yapışkan özelliği olan özel tasarım kağıt malzemeden üretilen Bulaşık makinesi, buzdolabı, otomobil camı, kahve makinesi ve çamaşır makinesi gibi yüzeylere yapıştırabileceğiniz sticker ve etiket ürünleridir.

Magnet

Magnetler yapım aşamasında farklı malzemeler kullanılan arka kısmı mıknatıslı olan metal objelere yapışan reklam ve dekoratif amaçlı kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. İşletmenizin ya da firmanızın reklamını ve tanıtımını kolaylıkla yapmanızı sağlamaktadır.

Katalog

Firmaların müşterileri sunmuş olduğu ürünler ile hizmetleri bir arada toplayan ayrıca detaylı bilgileri de bir arada veren katalog genel olarak kuşe kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır. Firmamızın hazırladığı katalogların firmaların kurumsal kimliği ile örtüşmesi kurumsal kimliğin yanı sıra markayı da başarılı bir şekilde temsil etmektedir.